Elikkäs :) skopoon pitäs vaihtaa peräöljyt niin minkälaista öljyä suosittelette Peugeot Trekkeriin? Ja onko tässä pösössä vain peräöljyt koneessa? Ja miten vaihdetaan?
Peräöljyt Peugeot Trekker
Peugeottrekkee
1
1439
Vastaukset
- huolto_käyntiin
kyllä on vain takana öljyt. käy tavallinen öljy (mootoriöljy (gold ym..), jos on vakio vehje.
kannattaa lisätä sitä 2t-öljyä siihen säiliöön. jos et ole sitä tehnyt. ja vähän puhistavaa etanolia tankkiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843212
- 751291
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1761218Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825- 95817