Montako parvekehyppyä Pattayalla vedetään vuodessa?
Outoa että paratiisissa pitää hyppiä parvekkeilta, luulisi paratiisia toisenlaiseksi.
Perikset Pattayan parvekkeilla
19
277
Vastaukset
- Uimalakkihinttari
Voisiko Pattayan jumaloiija mielisairas-Tapsa kertoa tähän vastauksen??
- Fydyhrjgf
Suomessa taas ajellaan vasite rekkojen ja linja-autojen keulaan, eilen viimeksi yksi tyyppi päätti päättää päivänsä linja-auton keulaan Ähtärissä.
- keisaristadista
Tiedättekö mikä on peris?
Ei peris matkustele ulkomaille tai ainakaan tallinnnaa pidemmälle.
Mulle on ihan sama millaista porukkaa pattayalla lomailee ihmettelen vaan kovasti miksi täällä on niin monta jotka moittivat jotain ihmisiä joita eivät tunne.
Ihmettelen kovasti miten joku pattaya pistää kirjoittamaan näin paljon typeryyksiä.
Ei toi pattaya on phukettia kummempi.- RantaRuoattalainen
Tuola Swedujutun lopulla juuri yksi suomalaisen naisen aviomies joka työkseen on katkera kaikille, mutta vetää lapaseen koko ajan kirjoitellen thaityttöjuttuja, paljasti oikean minänäsä.
Suosittelen lukemaan. - RantaRuattalainen
Sanahallintaa, sanahallintaa jos on kykyä, niin mode ei poista.
Terveisiä Cittarimiehen Siiderivalaalle ja kysymys, mitä mieltä vaimo aviomiehen kirjoitteluiden asiasisällöistä palstalla ?
Vai eikö oo munaa näyttää vaimolle totuutta, mitä äijän päässä pyörii 24/7 ? - ylläksenmökiltäterkkuita
Täh? Näytteleekö joku palstan aktiivi näitä kirjoituksia vielä muijalleenkin? ( siis niistä harvoista kenellä todellisuudessa edes on muijat ja niitä ei palstalla ole kun pari kolome.) Aika monen niinsanotut muijat ovat niitä , no samanlaisia kun velaksi ostetut viikko-osakkeet, makselevat joka kuukausi ja käyttävät kk vuodessa? Samasta asunnosta maksaa 12 muutakin ja kukin saa käyttää sen kk vuodessa
Itse en kehtaa sanoa kenellekkään edes koskaan käyneeni tällä sivustolla. Saati jotain joskus tänne kirjoittelevani.
- Uki1
Taitaa olla Pattayan poissien ylistykset Pattayasta olla hieman väritettyjä kun pitää parvekkeilta hyppiä.
- Pattayaaaaaaaaa
Käy uki1 joskus ulkomailla.edes Haaparannassa tai Ahvenanmaalla.buahhhhahhhaaaa....
- Nestori_U
Selittäkääs joku nyt miten voi olla että paratiisinomaisissa olosuhteissa kuitenkin hypitään parvekkeelta?
- onkopojallako_hauskaa
Sinustako on hupaisaa että muutama ihminen kahdestatoistamiljoonasta putoaa tai pudotetaan vuositasolla matalan kaiteen yli Pattayalla?
Suomalaisia on 5,5 miljoonaa eli yli kaksi kertaa vähemmän kuin Pattayalla turisteja vuosittain. Silti 731 suomalaista teki Suomessa itsemurhan vuonna 2015, eli yli kaksi itsemurhaa vuorokaudessa. Edellisenä vuonna 791 suomalaista päätyi kuolemaan oman käden kautta.
Kaikkia kuolemia ei pystytä todistamaan itsemurhiksi. Vain varmat tapaukset tilastoidaan sellaisiksi.
Asiassa ei ole mitään hupaisaa paitsi kaltaisellesi toisille pahaa haluavalle superluuserille vajakille. - onneaNestorille
Koska pääsemme Nestorin häitä tanssimaan, nykyisin saavat miesvanhuksetkin vihkiytyä keskenään, voi tapahtua Suomessakin, käy pian Hua Hinistä pokaamassa morsmaikku.
- positiivisesti
Älkää viitsikö dissata toisia. Se on lapsellista. Pikemminkin näitä heppuja pitää kannustaa.
- ihimetteleepi
Näin asian sivusta, mistä tuo parvekehyppely läppä oikein on lähtöisin?
Meinaan kun en muista ikinä lukeneeni yhtään uutista ihan oikeasta tapauksesta jossa joku suomalainen olisi hypännyt parvekkeelta Pattayalla?- EhtiväLerppa
Lerppa ehtii pyörätuolilaisena laatia lukemattomia määriä valejuttuja.
Tierän ainoastaan yhren finskin joka hyppäs nirun parvekkeelta kympistä tai heitettiin vaan lopputulos oli sama ja 10v näitä katuja ja rantoja kulkenu sekä nirus 5 v asunu. Yks finski sukelsi pussin takapyörien alle jompparilla ja molemmat olivat eläneet täällä vasta muutamia kuukausia vaan jo sinä aikana olivat velkaantuneet pahasti sekä järjestäneet vaikeuksia itselleen. Se niistä parvekkeelta hyppelijöistä. T. Vesa laine. Potisaan soi sip.
- Pomppu42
Se on totta.
Monet ovat velkaantuneet ja lähteneet jo alun perin viimeiselle matkalle.
Tietenkin on niitä, joilla ei ole mitään tulevaisuutta kansantasavallassa ja
luusereina eivät tahdo palata, kun rahat loppuu.
Itsellä jo sen verran ikää, että alkaa tuo eläke jo kurkistamaan...
Yritän toki aikaistaa sitä ja se on sitten siinä se Thaimaa ja kiva elämä ja sieltä
on sitten kiva katsoa, kun kyttä lämmittää pierulla haalareita ja duunari raapii
aamulla autonlaseja... Suottehan minulle se ihanuuden suottehan ? - Laitoshoidossa
Pomppu42 kirjoitti:
Se on totta.
Monet ovat velkaantuneet ja lähteneet jo alun perin viimeiselle matkalle.
Tietenkin on niitä, joilla ei ole mitään tulevaisuutta kansantasavallassa ja
luusereina eivät tahdo palata, kun rahat loppuu.
Itsellä jo sen verran ikää, että alkaa tuo eläke jo kurkistamaan...
Yritän toki aikaistaa sitä ja se on sitten siinä se Thaimaa ja kiva elämä ja sieltä
on sitten kiva katsoa, kun kyttä lämmittää pierulla haalareita ja duunari raapii
aamulla autonlaseja... Suottehan minulle se ihanuuden suottehan ?Kansaneläkkeellä ei perseaukinen paljoa Thaimaassa pieru puntissa istu. Sori vaan mielenvikanen, oisit käynyt aikanaan töissä.
- fdjyjwfs
Pomppu42 kirjoitti:
Se on totta.
Monet ovat velkaantuneet ja lähteneet jo alun perin viimeiselle matkalle.
Tietenkin on niitä, joilla ei ole mitään tulevaisuutta kansantasavallassa ja
luusereina eivät tahdo palata, kun rahat loppuu.
Itsellä jo sen verran ikää, että alkaa tuo eläke jo kurkistamaan...
Yritän toki aikaistaa sitä ja se on sitten siinä se Thaimaa ja kiva elämä ja sieltä
on sitten kiva katsoa, kun kyttä lämmittää pierulla haalareita ja duunari raapii
aamulla autonlaseja... Suottehan minulle se ihanuuden suottehan ?Kommunismin vihaaja haaveilee eläkkeestä...? Vitun lerppa.
- Pomppu42
Se on ihan mukava siellä... ja te lämittätte pierulla haalareita... Suothan.. ?
Sitä paremmalta, se pisse maistuu.. kun te täällä sanotte sen olevan sossu tai valtion
rahaa... minulle se tuo vain parempaa makua, niin kuin ennen vanhaa salakuljettettu Whisky
Tallinnan laivalta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks215238Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut303399Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si363267Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?933201Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää403123Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U1152851- 682611
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1222102En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri482068Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1401906