Onko joku käynyt Kleopatra- kauneushoitolassa?

Kokemuksia alla olevaan laatikkoon, kiitos!
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä meinasin kerran akkani sinne laittaa, se on ruma kun saatana.
Päätin kuitenkin toisin ja ostin silläkin rahalla pari pulloa viinaa.

Äänestä
  • Sitten akkas löysi isomunaisen turkkimiehen ja jätti sinut kun sulla on niin pieni. Ei ois kannattanut ostaa viinaa

    Äänestä

Turkkilaisilla miehillä on keskimäärin lyhyempi siitin kuin eurooppalaisilla.
Älkää nyt väittäkö että turkkilaiset olisivat eurooppalaisia, ainakin maailman pippelikartassa Turkki on sijoitettu samaan ryhmään muiden arabien kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pitkäkyntinen kirjoitti:

Kokemuksia alla olevaan laatikkoon, kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu