Onko kukaan pannut merkille millaista meteliä linnut pitävät. Aivan kamalaa, kuinka ne pitävät meteliä iltamyöhään asti. Pikkulapsilta pitää korvat sulkea, niin hävyttömiä ne huutelevat.
Aivan kamalaa...
Anu-s-Tappi
11115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ja pikkulinnut ne pahimpia onkin kun huutelevat muitten asioita kovaan ääneen.Onhan siinä toki se hyvä puoli että omat hävyttömät asiat ei kiinnosta ketään.
Ilolinnut etenkin, kaeken mualiman uikuttajat ja visertelijät, pyryharakat, naarulokit ja huorapiäskyt.
Varsinkin nämä kortteripoliisit pahimmasta päästä kaihtimien välistä ja ovisilmässä käy kuhina kun päivät pääskytysten pidetään vahtia kuka kenenkin luona käy kylässä oikeita petolinnun perseitä nämä
Tässä sen näkee kuinka hönöjä täällä kommentoi ja joukossa on joku savolaishönökin joka mailtaan eksynyt kuin sokea lammas.
Aivan sama millaisella viestillä aloittaa niin nämä hönöt vastaa ja tämä savolaishönö yrittää olla vitsikäs mutta tosiasiassa onkin vaan hönöjen hönö...hohohhooohhoo mullapa eijookkaan järkee hoohoohhoo.
Sillälailla kerroit juuri kaiken olennaisen isestäsi luuseri hönö hohohoo vaan sulle marakatti
Ja sinä valopää heti lankeet jokaisen trollin jokaiseen provoon!
Mikä on hönö?
Sinähän sen tiedät kun olit Nikkilässä naapurihuoneessa, minä sentäs pääsin päivittäin ulkoilemaan mutta sinua pitivät pakkopaidassa kaltereiden takana. HOhohhhoohohohhoooooohohoo.
Vetelin jo kuivat, vain kuumaa ilmaa tuli.
Oletkonyt Lopen uupunut?
Painu sinä peräkamari poika veteleen porsasta perseeseen