Olen kolmekymppinen hyvännäköinen nainen ja olen aina haaveillut miltä tuntuisi olla naisen kanssa. Etenkin ajatus suuseksin vastaanottamisesta kiihottaa kovasti. Myös suuteleminen, rintojen hyväily. Olen ollut aiemmin vain miesten kanssa suhteissa. Nyt hiljattain eronneena haluaisin vihdoin rohkaistua ja kokeilla miltä naisen kanssa tuntuisi olla :)
Haluaisin kokeilla naista
Kokeilunhaluinen-
5
370
Vastaukset
- LetsDoIt_
Mistäpäin olet?
- Kokeilunhaluinen-
Oulusta.
- Höpöttäjäe
täällä 25v nainen haaveillut pitkään nimenomaan suuseksin antamisesta naiselle...
ajatus on pakottava, mutta vaikea löytää ketään joka olisi tosissaan :/
Kuopiosta...- Nansku1986
Kaikki asuu aina pohjoisessa. Tuntuu ettei täällä ole ketään pk-seudulta
- Ihminen00
MOIKKA.
ITSE OLEN MYÖS ERONNUT MIEHESTÄ. SILTI HALUAISIN RAKASTELLA NAISTA.. EN OLE SITÄ ENNEN TEHNYT. OLEN 42 VUOTIAS NAINEN JA TOIVOISIN ITSELLENI NAIS SEURAA... EN OLE ENNEN NÄIN TEHNYT JOTEN TOUVOISIN SINUN YMMÄRTÄVÄN KUN EN KAIKKEA OSAA... 🌞🌞
TERV, ihminen00
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43703SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933609Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283350Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713322Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202176Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 311516
- 321471
- 911393
- 151323