WinDVD lakkasi toimimasta

Mikä on useinmiten syy, levystkö, laite vai softa?
1187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nää selkeet kysymykset on sitten mukavia, et viitsinyt turhaan paneutua yksityiskohtiin kuten esim. mitä se windvd nyt tekee,herjaako jostain vai eikö toimi ollenkaan? No, teeppä näin, poista windvd koneeltasi ja asenna se uudestaan niin ihmetellään sitten lisää jos ei homma toimi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan ulkona kirjoitti:

Mikä on useinmiten syy, levystkö, laite vai softa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu