Vietettiin miehen kanssa viikonloppu kaksin Kolilla. Ensin hiukan jurppi, kun skimbarinteet olivat juuri menneet kiinni, mutta aika pian huomattiin, että Kolilla piisaa kyllä muutenkin näkemistä ja tekemistä.
Yksi suurimmista yllätyksistä oli muutamia vuosia sitten valmistunut Koli Relax Spa -kylpylä, josta puuttui kaikenlainen liukumäkiälämölö. Siis täydellinen valinta, jos haluaa lähteä nimenomaan aikuisseurassa kylpylöimään. Ja mielettömällä paikalla, Ukko-Kolin huipun lähellä.
Täällä lisää kuvia ja tunnelmia:
http://walleni.us/parisuhteen-pelastusharjoitus-kolilla-lapsilta-paasy-kielletty/
Ai niin, pääsee sinne kylpylään siis päivällä lapsetkin, mutta illat ovat aikuisille. :-) Ja ehkä liukumäkien ja muiden puute on karkoittanut lapset aika hyvin.
Suomen upein kylpylä Kolilla!
Walleni.us
0
222
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt314143Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.462165Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö471345- 841197
Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi381138Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.251116Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä501061Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161945Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os175879- 57855