kyl Tunzka hopperin on best

tunturi hopper on paras sil kyllä lähtee menispä lumet pois ni vois vähän vedellä hopperi onks kenelläkään hopperin osia tai mistä niit saa meinaa alkuperäisiä
6229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kyl niit saa moposportilta

Äänestä
  • ja euro motor centteristä. Mut hopperi on paska. Pappa Tuna on paras!

    Äänestä

Hopperi on paska ja pappatuna on paras. Mitä järkee on odotella et lumet lähtee. Eiks äti anna ajaa ennen. Sano sille ettei siit paskast mikään hajoo jos kaatuu.

Äänestä
  • tunzka hopper on paras kyl mä saan ajaa nyt mut siel on niin h...........tin luikast

    Äänestä

  • mönjä10v kirjoitti:

    tunzka hopper on paras kyl mä saan ajaa nyt mut siel on niin h...........tin luikast

    olkoon liukasta. kyllä papari ainaki pystyssä pysyy. se on KUSKISTA kiinni. taidat olla aika sähläri.

    Äänestä

no mul o kaikkii hopperin osii kaikkee löytyy
kysy
[email protected]
tai 050-5542760

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mönjä10v kirjoitti:

tunturi hopper on paras sil kyllä lähtee menispä lumet pois ni vois vähän vedellä hopperi onks kenelläkään hopperin osia tai mistä niit saa meinaa alkuperäisiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu