minkä ikäisenä...

... teiltä meni neitsyys, tytöt ja pojat. Olitteko päissään ja sattuiko tytöillä? Oliko tuttu vai tuntematon?
151369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Olin 19v,laskuhumalassa ja tyyppi oli naapurin isäntä johon olin rakastunut jo monta vuotta:)se oli kuitenki 1 illan juttu ja tapaus harmittaa sen osalta et tyyppi on nykyään täys kusipää ja oli sillonkin,en vaa tajunnu.fyysisesti olin ehkä ennemmin valmis mut tuntuu etten henkisesti vielä tuolloinkaan.ennemmin oli kyl tilaisuuksia mut en vaan uskaltanu ja hyvä niin:)

Äänestä

En koskaan ja ikää on 18 vuotta. Vois kuvitella, että harmittaa, mutta ei kyllä itse asiassa.

En odota sitä oikeaa, enkä mitään muutakaan. Katson vain kohtaloa silmiin ja annan ajan lentää linnun siivin. Ehkä joskus näen mihin aika minut kuljettaa ja kuinka enkeli mua koskettaa.

Äänestä

17v.Täysin selvinpäin oltiin molemmat.Eipä sattunut.Ja ei ollut tuntematon, edelleenkin 3 vuoden jälkeen olen tämän miehen kanssa yhdessä.

Äänestä

olin sillon 15-vuotias.. en ollu kännissä... sattuihan tuo aika lailla... oma jätkäkaveri oli...

Äänestä

15 vee, tuttu ja sattui, selvinpäin

Äänestä

Menetin neitsyyteni 16-vuotiaana selvin päin ja tutulle pojalle. Sattui alussa vähän, mutta kipu häipyi nopeasti. Mahtava kokemus, jota en ole koskaan katunut! :)

Äänestä

olin 18. alkoholisoitunut. yhenyönjuttu. ei sattunut. en kadu. kaikki hyvin :]

Äänestä

olin 16wee, tutun jätkän kanssa ja liian kännissä että se olis sattunu...

Äänestä

Ikää on 16 vuotta ja tyttö olen. Joku ajatteleee, että kuinka 16-vuotiaallla tytölllä on neitsyys tallellla, mutta niin se vain on. Odotan sitä oikeaa.

Äänestä

14v, selvänä, hieman kirpaisi, silloinen poikaystävä. Seurustelua oli takana 8kk.

Äänestä

Loppukesäl yhen pojan kaa sit niit on ollu kaks sen jälkee minkä kans oon ollu useemman kerran:))

Äänestä
  • Oletpas.. ahkera.

    Äänestä

  • EPIC FAIL

    Äänestä

  • asdfghjklödfghjkl kirjoitti:

    EPIC FAIL

    juuri täyttänyt 16 poika selvinpäin : D

    Äänestä

12v auton pakoputkeen. Ei tietääkseni sattunut (oli sen verran iso pakoputki).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalkkuna kirjoitti:

... teiltä meni neitsyys, tytöt ja pojat. Olitteko päissään ja sattuiko tytöillä? Oliko tuttu vai tuntematon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu