Meilikaveri miehestä

Sinä n.50v mies. Haluatko kirjotella 48v naisen kanssa?
Olen aviossa ja suhteeni rakoilee. Kaipaan juttuseuraa sinusta mies joka olet rehti, luotettava, kiltti ja avoin. Voit/osaat kirjotella kanssani mistä vaan vuorovaikutteisesti.
Joskus tulevaisuudessa voitas ehkä tavata kahvikupposen ääressä.

10

431

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niin jäi tuo meiliosoite laittamatta. [email protected]
      Kirjoita siihen itsesi näköinen viesti aluksi.

    • rehti.ja.raitis

      Sama tilanne täällä, 5 vuotta vanhempi mies.

    • älkäämenkölankaan

      ..ja sitten rahat lähtöö, ja sinun enskä tulee "tappamaan" haulikolla ei kiitos ei ei älä untas niä, hi, hi

    • kurmu

      Sellaistakin on sattunut. Järki pitää olla päässä ja ymmärtää mihin nokkansa työntää.

    • obcoy3

      Näiden kanssa saa olla varovaisia, kerran vastasin yhteen samanlaiseen ilmoitukseen, nainen vaikutti ensin aivan normaalille, oikeastaan ihan kivalta mutta pikkuhiljaa alkoi viestit sähköpostiin olla sellaisia että katsoin parhaaksi vetäytyä mutta vaikeaa se oli, alkoi tulla uhkauksia yms.
      Eroon pääsin kun en enää vastannut yhteenkään viestiin ja loppujen lopuksi epäilin viestien sisällön perusteella että kyse ei ollutkaan naisesta vaan miehestä.
      Törmäsin samankaltaisiin nimimerkkeihin monella eri keskustelupalstalla ja keskustelupalstojen viestit oli samankaltaisia ja niistä voi helposti päätellä että kyseessä sama henkilö.

    • 56vuotiasmies
    • Sikinsokinsekaisin

      Täällä 5kymppinen mies vailla syvällistä ja toisinaan kevyttä ajatusten vaihtoa. Kirjoita minulle [email protected]

      • Tämä_Christian

        ainakin on täysi kahjo ja luusesri. Rutiköyhä ja kelvoton. Ei sille kelpaa kukaan tavallinen nainen.


      • hc8yce

        Onkos tää christian508 se Keski-Suomen hörhö?


    • sinunkirjefrendisi

      Kaikenlaisia hörhöjä sitä onkin liikkeellä. Mikset sinä eroa, jos ei seura miellytä? Minä otin järjen käteen ja erosin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3380
    Aihe