mä oon 12 vee tyttö ja asutaan äidin ja mun broidin kaa kolmestaan. me ollaan melko köyhii ja siksi äiti sanoo että mun pitää saunoo broidin kanssa niin säästyy sähköö. äiti saunoo yksin kun se on usein töissö normaali-aikana. ennen ei ollut mitään mutta nyt broidi on alkanut masturboida aina saunassa ihan siinä mun vieres. se sanoo että en saa kertoo mutsille.
mua ahdistaa broidin puuha
8
1601
Vastaukset
Semmosta.
Kerro sairaasta pervosta äidille. Koeta vaikka saada kuvatodiste.- ongelmaratkaisija
Potkase veljees täysii munille ja työnnä kuumalle kiukaalle. Eipä enää jäiritse suo :)
Pyydä häntä lopettamaan. Jos ei auta, uhkaa kertoa äidillenne, ellei hän lopeta. Jos sekään ei auta, kerro äidillenne.
- beyourselfff
Masturbointi on luonnollinen asia, eikä sitä kuulu hävetä mutta rajansa silläkin. Pyydä veljeäsi lopettamaan, voit perustella pyyntöäsi muutamalla sanalla. Jos hän ei siitä huolimatta lopeta, niin kerro äidillesi.
Moikka! Hyvä, kun kirjoitit palstalle. Pystyisitkö ottamaan asian puheeksi veljesi kanssa? Kertoisit, että sinua häiritsee hänen masturboiminen vieressäsi. Jos et uskalla puhua veljesi kanssa, kerro asiasta äidillesi tai muulle aikuiselle, esimerkiksi terveydenhoitajalle tai vaikka kummitädillesi. Kannustamme ottamaan asian rohkeasti puheeksi. Tsemppiä! T. Nettisaapas Sartsa ja Hentsu
Anna pojan runkata....Ehkä kiihoittuu Sinun läsnäolostasi !? Poistu löylyhuoneesta "toimituksen " ajaksi !!!
- tumppujumpalla
Kirjoitus kylläkin on ilmiselvä "provo", mutta jos ei olisikaan niin mitäs pahaa tuossa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2432142- 1891634
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647