pöksyt pöksyt pöö

pöksyt on pöö ja muut on muu jee olen kaupoi ja rastatstan aurinkonnousuun illalla punaiset nahkaistuimet velliä kissalle ja sittn tutmaan lolen virkeä ja vilkas taas tulise ja kannellinen kattila MITÄ *ITTUA MIKÄ SE ON kuka aina taas käskee sammalta koriviin lipevä narkkari syö sammakoita nam oranssi huppari ja tennisisukat on pop ja tuli mies ja vei minut koppiin kalajat pois fami jäi hoooo soi sois soiseli soi.
691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hän on karannu Nuivanniemen Hourulasta! Hän kyttää meitä!

Äänestä
  • Skitsolta jäänyt neuroleptit taas ottamatta

    Äänestä

Piu piu pikku lintu saarnasi jesus mule olet tuomattu ja sinut poltetaan rovilolla jääkaapin saanat väärällä pllen näkkileipää äkkiä hootaja tulee ja rankaisee ei ole tapetit suoraas naisten pikkupöksyt vasratin asfaltti liiltääkun liidätm ja lennän istumassa ja kokin eteenpoäin melkein maaha tipun tipu tpitu tii tiit

Äänestä

allahootajalla hyvätm tissit on tää elämää ja yö mjlata aukeaa vyö katseeni hoitajaan käännään pippleini ulos housuista väännän on pippelini aika tykki hoitaja näki kuinka se sykki pyllyyni puina jytkähti piiki lauloin hetken kuin siikki tuli olo raukea ei enää pippelini laukea hiihoo kasvisrojkaa tuokaa suoplet huokaa maha hanakaa selkä rankaa on tipitiiilinnun iltaruoka

Äänestä

Piipii lalanaa loinrtinen piipii ssirkuyytaa peineilintunene piipiii

Äänestä

otin ylilianniksen lääkkeitä ja nyt on todella kiva olla todella kiva päässä humisee kivast ja on iloinen olo piipaa niksnaks tiddidiiidii huomennna huomiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiipiihintiu kirjoitti:

pöksyt on pöö ja muut on muu jee olen kaupoi ja rastatstan aurinkonnousuun illalla punaiset nahkaistuimet velliä kissalle ja sittn tutmaan lolen virkeä ja vilkas taas tulise ja kannellinen kattila MITÄ *ITTUA MIKÄ SE ON kuka aina taas käskee sammalta koriviin lipevä narkkari syö sammakoita nam oranssi huppari ja tennisisukat on pop ja tuli mies ja vei minut koppiin kalajat pois fami jäi hoooo soi sois soiseli soi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu