Riitta Randström

HeLiNäKeIjU69

Tapailee Olli Saarelaa? Olenpa ylättynyt. Eikös tämä ole se kaamea nainen joka pyöritti Helsingissä kauneusklinikkaa? Taisi olla jutua myös että esiintyi silloin sairaanhoitajana vaikka ei sitä ollut. Lentoemäntä, kampaaja, maskeeraaja, personal trainer yms. yms... Mitä kaikkea noita olikaan. Sanoisinko että erikoinen tapaus.

4

2339

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Medspa

      Tää daami pyörittää nykyään Medspa nimistä klinikkaa sen vanhan klinikan tilalla.

    • SanniHen

      Tiedän hyvin tämän naikkosen! Aina ollut hyvin omalaatuinen ja ajankanssa vaan hullummaksi mennyt. Selitti mm olleensa Celine dion henkilökohtainen kampaaja ja meikkaaja :o kuullut tutulta jotka käynyt hänen luonaan että esiintynyt lääkärinäkin! Täysi huijari, älkää vaan tukeko tuollaista kyseenalaista toimintaa.

      • einaurullaolerajoja

        Ammatteja tällä riittää mutta esiintynyt jo lääkärinäkin???? Ei taida ymmärtää että noi tiedot voi kuka tahansa tarkistaa Valvirasta. Voi hyvä luoja sentään. Vastenmielinen tapaus joka tapauksessa.


    • KertokaaJoku

      Onko tullut ryppyjä rakkauteen? ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      173
      3154
    2. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      120
      2330
    3. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      84
      2025
    4. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      49
      1778
    5. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      62
      1647
    6. Kuka on Farmi Suomi Riiko?

      Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe
      Tv-sarjat
      18
      1583
    7. Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä

      Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään
      Kankaanpää
      33
      1498
    8. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      71
      1309
    9. Vastuuhenkilöt

      Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.
      Lapua
      73
      1301
    10. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      29
      1064
    Aihe