Parittamisesta tuomio tuloillaan, pattayalta

Pattayan poliisi on taas ollut aktiivinen, peitetoiminnalla taas yksi hierontalaitoksen omistaja kuseen, saas nähdä mimmoinen tuomio tulossa, hienoa että pattayaa puhdistetaan. https://www.thaivisa.com/forum/topic/983126-massage-shop-in-pattaya-offering-more-than-your-average-massage/
12211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hua Hinissä noista selviää maksamalla suoraan poliisipäällikölle, siellä nuo hommat hoidetaan sulassa sovussa, ei tarvita oikeuslaitosta välikätenä.
Pattayalla toiminta vähenee ja Hua Hinissä kasvaa voimakkaasti.

Äänestä
  • Hua Hinin ja tunkionväen poliisijohto on sama kummassakin.

    Äänestä

  • 654767567657 kirjoitti:

    Hua Hinin ja tunkionväen poliisijohto on sama kummassakin.

    Niinkö? Vai Hua Hinin poliisipäällikkö on myös Pattayan?
    Mitä vielä näin maanantaille keksitkään???
    Lerpan tieto on Lerpantietoa.

    Äänestä

  • Lerpantieto kirjoitti:

    Niinkö? Vai Hua Hinin poliisipäällikkö on myös Pattayan?
    Mitä vielä näin maanantaille keksitkään???
    Lerpan tieto on Lerpantietoa.

    Onkopoikana kysyn, onko Lerppa noin tietämätön Thaimaan asioista?
    Harvinaisen typerä huijari, jonka tieto on peräisin googlesta.
    Pyörätuolilla lie ainoat liikkumisensa tehnyt, Finnairin lähtöselvityksessä näin kerran kaltaisensa.

    Äänestä

Kun en ymmärrä, niin kysyn.

Onko kyse:

a. Thaimaassa harjoitettavasta prostituutiosta?

b. Pattaya Hua Hin väittelystä?

c. Lerpan ja Cittarimiehen loputtomasta keskinäisestä idiotismista?

Äänestä

Niin se vaan pattaya parenee.

Äänestä
  • Parenee ja rupee kuuluu lappalaisten sanavarastoon.

    Äänestä

  • 5555555 kirjoitti:

    Parenee ja rupee kuuluu lappalaisten sanavarastoon.

    Nonii

    Äänestä

Ohoh! Olipas poliisi tarkkana, kun löysi Pattayalta seksipalveluita tarjoavan hierontapaikan. Ja ihan peiteoperaation avulla! Vai olisiko sittenkin mahdollista, että nyt kuitattiin jonkun uppiniskaisen, lahjusten maksamisesta kieltäytyjän, velkasaldoa?

Äänestä
  • Maassa maan tavalla ja meidän maassa tämä kateellisten kaatopaikka matkailupalsta kaikille hämmästelijöille.

    Äänestä

  • Hyvä etä epänormaaleja lieveilmiöitä poistetaan, myös pattayalta.

    Äänestä

Taitaa olla ainoa paikka missä noihin puututaan.Empätiedä onko tuo nyt niin epänormaali lieveilmiö.
Melkein kaikkialla maailmassa löytyy näitä palvelumuotoja.
Suomessakin lähes jokaisessa kaupugissa on kyseinen palvelu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


656546456456 kirjoitti:

Pattayan poliisi on taas ollut aktiivinen, peitetoiminnalla taas yksi hierontalaitoksen omistaja kuseen, saas nähdä mimmoinen tuomio tulossa, hienoa että pattayaa puhdistetaan. https://www.thaivisa.com/forum/topic/983126-massage-shop-in-pattaya-offering-more-than-your-average-massage/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu