Jos löydät itsesi tai jonkun elossa olevan henkilön tiedot Genistä, eikä julkaisemiseen ole annettu lupaa. Lähetä viesti osoitteeseen
[email protected]
Samalla voit kertoa, että paheksut tietojen lisääjän toimintaa.
Jos joku merkitsee tietoja sukupuustasi julkisiksi kysymättä lupaasi, sama juttu. Ohjeiden mukaan käsittelijöiden on ensin kysyttävä, haluaako kirjoittaja pitää tiedot "perhepiirissä".
Tosin perhepiiri on aika laaja käsite, kun tietoihin pääsee koko Genin henkilökunta ja kaikki suomalaiset ja ulkomaalaiset ylläpitäjät.
Tiedot pois Genistä
14
570
Vastaukset
- Tautiperimä
http://www.suomenamyloidoosiyhdistys.fi/tiedostot/Sukututkimus2016.pdf
Tästä näkee mihin Geniä käytetään. Rodunjalostaminen alkaa.- syytä_pelätä
Ilmankos hullut on niin vauhkoina ;)
- Hoitoonaloittaja
Täyttä paskaa täälläkin kirjoitellaan. Genissä tehdään hyvää työtä. Ja vähä-älyiset uskoo palstan pimahtaneita avohoitopotilaita.
- Hoitoonvastaaja
Kuka tekee Genissä hyvää työtä? Ne suomalaiset jotka saavat israelista rahaa, kun onnistuvat houkuttelemaan sinne lisää ihmisiä? Muka talkoilla tehdään. Eikä lakeja kunnioiteta. Yhdenkin kylän nykyisistä asukkaista on sinne kirjattu tietoja ihan kyselemättä. Mikä genissä on hyvää?
- silmukka_kiristyy
Ilmeisesti on vain yksi häiriintynyt henkilö, joka on tehtaillut jo vuosia näitä israelijuttuja tänne palstalle.
- HuomattuOn
silmukka_kiristyy kirjoitti:
Ilmeisesti on vain yksi häiriintynyt henkilö, joka on tehtaillut jo vuosia näitä israelijuttuja tänne palstalle.
Näin on - tämä poloinen kun ei tajua sukututkimuksesta tuon taivaallista.
- sivustaseuraaj4
En ole aloittaja mutta kiinnostaa mikä tieto ei ole totta ja mikä on?
- tervejärki
Kyllä tervejärkisen pitäisi huomata nämä israelijutut mieleltään järkkyneen harhoiksi.
- sivustaseuraav4
Mutta kyseessähän on israelilainen järjestelmä. Jotenkin tuntuu että mieleltään järkkyneitä ovat ne jotka sen puolesta meuhkaavat. Niitä on vain muutama.
- tervemieli
Sen verran olet ollut aktiivinen että tuo nimimerkkisi on vähintäänkin harhaanjohtava :)
- Toinen_sivustaseuraaja
Taitaa tosiaankin olla vain tuo yksi Israelista vaahtoava. Hoitoon pitäisi saada hänet.
- Israeli_varoitus
Varokaa vain. Israelilaiset haluavat maailmanvaltiaiksi. Tulette katumaan kun jouduttu Illuminatin varmaan otteeseen. Suomella ei ole tietojenluovutussopimusta juutalaisten kanssa.
- Ihme_touhua
Taitaa olla tuo häiriintynyt lisäksi hermoheikko. Ylläpito saisi poistaa mokomat Israel-kommentit.
- Haukotus.ja.puh
On sinulla vaikeaa, ottaisit selvää asioista sen sijaan että kirjoittelet päättömiä. Eihän siitä seuraa kuin se että kaikki näkevät tietämättömyytesi. Eikä siihen auta edes nimimerkin vaihto.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093