Tulimme mieheni kanssa baarista kotiin. Olin todella humalassa.
Sohvalla mies veti minulta housut pois ja laittoi minut perse pystyyn.. jäin odottamaan ja suljin silmäni. Ehkä nukahdin hetkeksi. tunsin kielen pillussani..se nuoli hartaasti. Yhtä äkkiä kuulin kuinka mieheni kehui KOIRAAMME ;"hyvä poika, hienosti!"
Inahdin paniikissa ja yritin vetäytyä pois.
Mieheni tarttui lantiostani kiinni ja huusi "paikka narttu!"
Mieheni piti tiukasti minusta kiinni pojun nuollessa. Kieli osui usein peppureiälleni ja se kihelmöinti tuntui suussa ja päässä asti. Silmäni muljahtelivat kun kehoni vapisi. Ja mieheni tajusi kuinka paljon nautin kun kieli osui anukselleni . Hän haki paksun kurkun jääkaapista ja työnsi sen takaapäin pilluuni. Samalla hän kehui ja käski koiraa nuolemaan anustani. Kyyneleet valuivat silmistäni kun laukesin ja sain orgasmin.
Häpäisty viimeviikonloppuna
Häpäistytiitu
4
11005
Vastaukset
Ei väkisin saa pidellä paikallaan ellei niin sovita. Mutta kiihoittaa kovasti.
- Pilimies
Runkulla on käynyt tämän kirjottaja. Mehtässä runkutellu ja kuvitellu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575