Tänään on yläkaupungin yö

Mitä tapahtuma suosittelette?
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi sinulle pitäisi jotakin suositella? Makunsa kullakin.

Äänestä
  • Ruohon polttelua lounaispuistossa

    Äänestä

  • xxggggyy kirjoitti:

    Ruohon polttelua lounaispuistossa

    poikapainia harjulla

    Äänestä

  • Viikseen sohwin vessassa

    Äänestä

  • pakoputken rassausta puparissa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


musaajamuuta kirjoitti:

Mitä tapahtuma suosittelette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu