k500i :D

Onko noi näppäimet vaikee oppii ja onko ne niin kauheen pienii?

Onko helppo oppii Siemensin jälkeen?
2574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näppäimet ovat kyllä pienet, mutta itse yllätyin positiivisesti kuinka helppoa niillä on kirjoittaa viestiä. Numeronäppäinten muotoilu ja asettelu on tehty niin että harvoin tulee tehtyä virhepainalluksia. Sormet löytävät muutkin näppäimet helposti. Sen pikkujoystickin käytönkin oppii melko nopeasti. Ja sillä suurin osa toiminnoista suoritetaankin.

En tiedä mitä siemensiä olet käyttänyt. Omistin joskus M55:sen ja siihen verrattuna SE:n näppäimet ovat huomattavasti paremmat.

Äänestä
  • Kyllä mulla on nyt toi siemens M55 :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kampo kirjoitti:

Onko noi näppäimet vaikee oppii ja onko ne niin kauheen pienii?

Onko helppo oppii Siemensin jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu