Honor 8 Lite symbolit

Mikä olis kengänkuva ja numero vieressä mikä muuttuu kun avaa näytön sit servin eli 3g4g vieressä melkein ku 3 s laatikossa? puhelin vaikuttaa hyvältä ja suojakalvo oli valmiina näytössä ainakin dna kaupasta ostaessani
2646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olet saanut jo kerran asiakkaallaolleen palautus puhelimen jos kalvo oli ostaessa? Sehän on jokaisen valinta ottaa halvan muovikalvon vai kalliimman lasikalvon,ainakin sitten risoo jos muovikalvoa ei huomaa ja läppäät epäonnistuen kalliin lasikalvon sen päälle. Eli pyysit liikkeessä laittamaan kalvon,ei niitä muuten asenneta.

Äänestä
  • Voi olla,ainakin laatikon 2 "sinettiä" teippiä,punaiset kirjaimet valkoisella pohjalla olivat ehjät. En pyytäny laittamaan, olisko tehtaalla laitettu,yleensä puhelimissa on joku kalvo uutenakin, hyvin ainakin toimii sen kanssa, eipä oteta pois. Miten muilla kalvo honorissa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


honor8lite kirjoitti:

Mikä olis kengänkuva ja numero vieressä mikä muuttuu kun avaa näytön sit servin eli 3g4g vieressä melkein ku 3 s laatikossa? puhelin vaikuttaa hyvältä ja suojakalvo oli valmiina näytössä ainakin dna kaupasta ostaessani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu