Haluaisin kuulla kommentteja kyseisestä hotellista,j os lähtisi Cruziin kymmenen vuoden jälkeen ensi talvena.
Kiitos jo etukäteen.
Casa Blanca Puerto De La Cruz
15
463
Vastaukset
- monikossa
Kanariansaaret...monikossa.
- VainGrania
Katos, oot oppinut lukemaan. Niin mitä Kanariansaarista? Onhan niitä useampia, mutta tää on vaan Granin jutuille tää palsta.
- käyttäytymistä
Ensin kannattaa opetella kirjoittamaan kohdemajoituksen nimi. Sitten kannattaa opetella, mitä saaria kuuluu Kanarian saariin.
Kannattaa myös kirjoitella korrektisti. Muuten käy, kuin täkäläisille törkyilijöille Annan Kanarian palstalla. Heidän takiaan vain rekisteröidyt kirjoittajat saavat siellä toistaiseksi kirjoittaa. - ihmeBantu
Poliisi on edelleen bannattujen Annan sikailijoiden perässä. Kaikki palstalle! Nyt juttua kehiin!!
- Asiallisuuttapalstalle
Koittaisitte jo ymmärtää että nämä molemmat palstat ovat matkailuaiheisia keskustelupalstoja. Eivät nämä ole mitään taisteluareenoita joissa mitellään jostain paremmuudesta. Pari kuukautta tämä palsta on näköjään ollut suht asiallinen, toivottavasti se pysyykin asiallisena. Käykää kinastelunne jossakin muualla.
- Käyty.on
Casablanca, kirjoitetaan muuten yhteen on hyvin hoidettu ja suosittu hotelli PDGssä. Hotellin sijainti on hyvä, mutta liikuntaesteisille huomioitavaa, että korkeuserot ovat suuret. Hotelli on erittäin suosittu ja hintaansa nähden tasokas. Sitä on helppo kaikille suositella. Ehkä hinta/laatutasoltaan kaupungin paras hotelli.
- Tiukkisope
Niin juuri, siksipä käymmekin aina Casablancassa, varattava hyvissä ajoin että pääsee haluamana ajankohtana.
- Vääräpalstasulla
Tiukkisope kirjoitti:
Niin juuri, siksipä käymmekin aina Casablancassa, varattava hyvissä ajoin että pääsee haluamana ajankohtana.
Hieno juttu. Tälle palstalle kuitenkin vain Gran Canarian juttuja. Muiden saarten jutut kuuluvat tuonne Yleistä Espanjasta osioon.
- Hyvältänäyttää
Tripadvisorista löytyy 1720 arvioita hotellista. Aika positiivisia näyttävät arvostelut olevan. Erinomainen 64% mielestä ja 28% antaa arvion erittäin hyvä.
Kaikki, jotka tunnen ja siellä ovat vierailleet ovat kehuneet paikkaa. Siisti, kohtuullisen hintainen, hyvällä paikalla ja kuunlemma erinomaista ruokaa. Tämä siis Puerto Cruzissa kanssaeläjiltä kuultuna. Itse en ko hotellissa vielä ole ehtinyt vierailemaan. Casablanca olisi kuitenkin ollut valintani, jos en vuokra-asuntoa Cruzista olisi löytänyt.
Nyt, nyt! Ei ole kaikki kehuneet, mutta en ole myöskään haukkunut ;):) :D
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226089- 292150
- 1771982
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701151- 731017
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24932Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42907Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12775