Ikää 65 vuotta. Siemennesteeni on muuttunut jälleen kirkkaaksi. Onko normaalia.
Onko aivan normaalia
2
270
Vastaukset
- syöpis
Oma kokemukseni. Olin 67v kun peräsuolen syövän valmisteluvaiheessa aluetta säteilytettiin 5 kertaa niin eturauhaseni sai osansa.
Toivuttuani "pelikuntoon" oli havaintona, ettei perinteistä sparmaa tullut lainkaan vaan kirkasta nestettä niukasti. Orgasmin tuntemukset olivat aikaisempaa voimakkaampia.
Eli kivekset toimivat ja tuottivat siittiöitä mutta eturahasen tuottama siittiöiden"eväs" puuttui.
Nyt 6:n vuoden aikana on eturauhasen toiminta hieman elpynyt mutta eihän sillä ole mitään merkitystä. - selaisttakkion
Mie taas muistin et josskus nuarempanna sellai 13 vuotiana kun alkoi otta ette ni ens tul vaan kirkast ja sit vasta myöhemin siin oli siemenestet seasa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643640
- 663422
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa833230SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p572670- 712492
- 562171
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.501290Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411105Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171082Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1261058