Bokserit veneeseen

Kerrospukeutuja

Suositelkaa hyviä boksereita venekäyttöön. Olen käyttänyt Dressmannin tuotteita joissa 5% elastaania mutta kaverin mukaan ne eivät ollenkaan sovi veneeseen. Mitkä sitten sopivat? Pitäisi olla joustavat ja saatavilla tiikerikuviolla, yksivärisistä vain ruskeat ovat OK.

6

290

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alusmies

      No Mil-tecit ilman muuta. Tekniset ja hyvät ja todella katu(tai siis meri)-uskottavat. Kuvioista js väräistä en tiedä mutta kuukleta. Tiikeriä tuskin saa tankkiin..

    • Porschen kuutosbokseri on venekäytössä paljon Dressmannia parempi. On ilmajäähdytteinen ja hyvin kultivierten motor.

    • hau-hau

      Wikipedian mukaan bokseri on ihan hyvä seura -ja vahtikoira. Tietysti kun kirjoitit monikossa näistä boksereista on sinun otettava huomioon tarvittavat tilat veneessä.

    • Jippii. I'm back! Lainaa Reinon bokserit. Löytyy Kaunissaaren pusikosta vessan takaa ja ovat ruskeat.

      • No niin, hienoa!
        Onko tuo Gertrudsetä1 siis pelkkä halpahintainen huijari?


      • Kerttulipa
        Jurpå kirjoitti:

        No niin, hienoa!
        Onko tuo Gertrudsetä1 siis pelkkä halpahintainen huijari?

        Juurikin näin on asian laita arvon Jurpå. Kyseinen telfacatteilija pyrkii menestykseen vanavedessämme. Itse näytän joutuneen ylläpidon erityisen huolenpidon kohteeksi ip-bannin muodossa joten pidähän yllä kuria ja nuhdetta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      190
      1756
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      39
      922
    3. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      916
    4. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      811
    5. 60
      668
    6. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      69
      620
    7. Olet niin tärkeä

      Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.
      Ikävä
      19
      561
    8. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      546
    9. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      36
      541
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      21
      537
    Aihe