sisoft sandra

anto tällaisia kehotuksia:
1.vcore is less than minimum check vcore setting
2.large memory sizes should be registered/buffered
3.large memory modules should be ecc/parity

Tietäisikö joku, mitä nämä kehotukset ovat ja miten ne voisi toteuttaa?
1427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tämä osio on muka viittelyä varten, eikä kukaan tunnu olevan kuullutkaan sisoftista...
Onko muuten nää 3dmarkit(03 versio) kuinka huonot:
amd 64 3000 2100mhz, club 3d radeon 9600pro 256mt, 1gt ddr(400?),msi neo-fis2r: 3376

Äänestä

Kommentoi aloitusta


performance tune-up wizard kirjoitti:

anto tällaisia kehotuksia:
1.vcore is less than minimum check vcore setting
2.large memory sizes should be registered/buffered
3.large memory modules should be ecc/parity

Tietäisikö joku, mitä nämä kehotukset ovat ja miten ne voisi toteuttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu