Eilen Hua Hinin ainoa nähtävyys rautatieasema suljettiin pommi epäilyn vuoksi. Hua Hinissä eletään pelossa. Parempi pysyä täällä kotona neljän seinän sisällä. Onneksi pakastimesta löytyy muikkukukkoa ja karjalanpiirakoita.
https://www.thaivisa.com/forum/topic/985210-hua-hin-station-evacuated-as-suspicious-packages-found/
Hua Hinissä eletään pelko perseessä
14
319
Vastaukset
- TervepäinenUkko
Totuustarkkailija Maijalle mikään ei ole vakavaa, vaan ainoastaan tärkeää esiintyä vastustajanansa saadakseen aikaan väittelyitä Hua Hinistä itse itsensä kanssa.
- totuuttakehiinpalstoille
Ei ole tervepäistä vastata vastata näihin provosointimielessä kirjoitettuihin viesteihin, joten valitettavasti olisi nimimerkkisi pitänyt olla TyhmäpäinenUkko.
Itse syyllistyin kyllä lähes samaan, vastatessani roskaketjuun joten pitää harkita hetki nimimerkkiäni. - TervepäinenUkko
Hyvä totuustarkkailija Maija, mikäli harkitset nimimerkkejäsi noin 1.000 erilaista, niin siinäpä sinulla puuhaa sen ohessa, että täytyy vittuilla kaikesta liikkuvasta ja Hua Hinistä.
- outonimimerkki
TervepäinenUkko kirjoitti:
Hyvä totuustarkkailija Maija, mikäli harkitset nimimerkkejäsi noin 1.000 erilaista, niin siinäpä sinulla puuhaa sen ohessa, että täytyy vittuilla kaikesta liikkuvasta ja Hua Hinistä.
Koska Lerppa on tervepäiseksi kehittynyt???
- PelkoPerseessäHuaHinissä
TervepäinenUkko kirjoitti:
Hyvä totuustarkkailija Maija, mikäli harkitset nimimerkkejäsi noin 1.000 erilaista, niin siinäpä sinulla puuhaa sen ohessa, että täytyy vittuilla kaikesta liikkuvasta ja Hua Hinistä.
Ottaa se koville kun Hua Hinissä joutuu elämään pelko perseessä! Pommeja löytyy harva se päivä.
- pelkääjälle
PelkoPerseessäHuaHinissä kirjoitti:
Ottaa se koville kun Hua Hinissä joutuu elämään pelko perseessä! Pommeja löytyy harva se päivä.
Ai sinuako ottaa koville?
Ei meitä muita täällä viihtyviä ota lainkaan koville, vaan me nautimme Hua Hinin rauhasta!
Eikös sinun pitänyt pysyä kaukana Hua Hinistä? - enämpihetero
pelkääjälle kirjoitti:
Ai sinuako ottaa koville?
Ei meitä muita täällä viihtyviä ota lainkaan koville, vaan me nautimme Hua Hinin rauhasta!
Eikös sinun pitänyt pysyä kaukana Hua Hinistä?Älä vastaa trollille hua hin on ok lyhyelle lomalle.
- SittenMuualleThaimaassa
enämpihetero kirjoitti:
Älä vastaa trollille hua hin on ok lyhyelle lomalle.
Alle viikko on riittävä aika Hua Hinissä.
- purkuun_vaan
Se homeinen liiteri pitäisikin purkaa pois. Astmaatikot saa oireita jo 100 m säteellä.
- firmahoitaaa
Minä olen suunnitellut hua hinnin uudelleen.Yhdessä thai viranomaisten kanssa rakennamme uuden ja pareman hua hinnin.
- EhdotusRakentajille
Toivottavasti sinne rakennetaan rantakatu. Hua Hin kun on maailman ainut rannikkokaupunki jossa rantakatua ei ole.
- hehehehee
Johtuuko sinun pelko perseessä siitä kun sinulla on todistetusti ryppylanka venynyt ladypoikien panoista ja paskat menevät usein housuun. Mene ihmeesä lääkäriin ja pyydä ryppylankasi lyhentämistä. Ladypojatkin palaavat luoksesi tämän jälkeen.
- 64546757654S
S**'tanan, S**tana kun ei ole rahaa korjausleikkauksiin. Riisipussin hankintakin tekee tiukkaa.
- väliliha
onko pojat saanna pilluuuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3293912Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283590Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku52302- 1121704
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181618Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241339Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j144963Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit101949Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79875- 86781