Yritin googlettaa arvioita Helios-nimisestä hotellista Rodoksen kaupungissa. Millainen paikka? Tarkoitus on kokkailla aamupalat itse, millainen keittiönurkkaus? Kolmihenkinen perhe.
Hotellissa ei tainnut olla omaa allasta. Ajatus on kuitenkin uida meressä. Miten monen minuutin kävelymatka rannalle..
Ensi kertaa Rodoksella - hotelli Helios?
TTMeri
1
245
Vastaukset 1
- JuanJesus
Rannoille kummallekin muutaman minsan matka. Viime vuonna oltiin siinä hotellin puolella, se ainakin oli todella tyylikäs, vasta uusittu. Mutta siitä huoneistopuolesta ei siis tietoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4162001- 1831512
- 1491467
- 1231376
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291176Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.244937- 113907
- 67752
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655