Hei!
Miten Opera-selaimen pystyy nollaamaan eli resetoimaan? Itse en tiedä vaikka olenkin 90-luvulla syntynyt ATK-jamppa.
Miten Opera-selaimen pystyy nollaamaan eli resetoimaan? Itse en tiedä vaikka olenkin 90-luvulla syntynyt ATK-jamppa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Haluaisin tietää, että miten Facebook käyttäjätunnuksen saa pois Facebookista Opera-selaimesta siis. Voisitteko ystävällisesti auttaa? Kiitos!
Oik alakulmasta tökkää sitä missä kolme viivaa päällekkäin, sitten rattaan kuvaa, Yksityisyys/Tyhjennä selaustiedot.../Poista tallennetut salasanat.
Tämä siis Android-versiossa.
Sama juttu myös muissa käyttöjärjestelmä versioissa, asetus päävalikko painikke voi sijaita versiosta riippuen myös oik. tai vas. yläkulmassa.