Kuivan silmän omega?

Kuivasilmä

Hei! Kärsin melko pahasta kuivasilmäisyydestä ja haluaisin kuulla, onko kukaan saanut apua otsikossa mainitusta melko hintavasta tuotteesta, vai onko aivan humpuukia?

3

4176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TEHOKAS_ON_TUTKITUSTI

      Hyvin auttoi minulla tämä Provinal(R).

      https://www.lifeextensioneurope.com/provinalr-purified-omega-7-30-softgels
      Suggested daily intake is one (1) softgel with food.
      Eli 1 helposti nieltävä pehmeä pieni kapseli päivässä riittää!

      Muut hyödyt mitä osoitettu tuotteen käytöstä:
      * Optimizes normal metabolism of glucose & insulin
      * Supports healthy metabolic factors
      * Beneficially manages hunger and satiety

      Uudelle asiakkaalle lähettävät ILMAISEKSI riippumatta mitä tuotteita LifeExtension Europe -kaupasta tilaat, kun tilausta vahvistaessa käytät alennuskoodia 60130904
      Se numerosarja kirjoitetaan kohtaan muistaakseni kohtaan Coupon Code ruudun oikeaan yläkulmaan, kun vahvistat tilausta. Jotain minimitilausta se vaatii, joten lisää tuotteita koriin, kunnes postitus on ilmainen.

      Postittavat EU-alueelta, joten et mitään yllättäviä veroja tai tulleja et joudu maksamaan ja paketti saapuu alle viikossa.


      Tai tilaa Provinal(R) iherbistä USAsta:
      https://www.iherb.com/pr/source-naturals-provinal-omega-7-30-softgels/55415?rcode=mop737

      https://www.iherb.com/pr/life-extension-provinal-purified-omega-7-30-softgels/55658?rcode=mop737

    • Anonyymi

      Tämä aihe ei vanhene, kuivasilmäisyydestä kärsii moni.

      Olen lukenut, että moni on saanut apua paljon edullisimmista omega3-tuotteista. Itselleni sopii E-Epa, jossa on myös omega3:a.

    • Anonyymi

      Minä käytän jatkuvasti Klarin perfekt nimistä luontaistuotetta. Sisältää monta eri vitamiinejä ja auttaa tosiaan kuivasilmäisyyteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      85
      4520
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      26
      3314
    3. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      20
      3005
    4. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      41
      2936
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      117
      2757
    6. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      49
      2737
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      17
      2569
    8. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      113
      2305
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2115
    10. Vornanen ja oulainen

      Voi voi Ville mihin sekaannuit🥶
      Oulainen
      7
      1811
    Aihe