Kuinka sekaisin mahtaakaan olla sellaisen ihmisen pää joka alkaa haukkumaan jotain henkilöä juopoksi edes tuntematta ihmistä. Täytyy olla todella suuria mielenterveysongelmia kun keksi perättömiä väitteitä
Tosin niitähän tällä palstalla sekoilevilla sekopäillä kyllä riittää, Sekopäitä koko porukka.
Tosin niitähän tällä palstalla sekoilevilla sekopäillä kyllä riittää, Sekopäitä koko porukka.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siinä tulee samalla mitalla takaisin.
Kuinka sekaisin pitää olla miehen, että luulee itseään naiseksi?
Muistelenpa aikaa, kun jaksoin vielä seurata palstaa. Siellä ketjun aloittajalla oli tapana leimata joka toinen vähintäänkin alkoholistiksi, ja usein myös sekakäyttäjäksi.
Kirjoittaa tänne kuka tahansa, niin jollain ihmeellisellä tavalla tunnutaan olevan aina varmoja kuka kirjoittaja on. Kyllä siinä täytyykin olla melkoinen alkoholin ja huumeiden sekakäyttäjä, kun noitä käsityksiään muodostaa. Millään tavalla tuosta aloituksesta ei selviä aloittajan henkilöllisyys, mutta silti ollaan varmoja asiasta. Kyllä siinä täytyykin olla todellinen sekakayttäjä, että tuohon pystyy. Viinan ja pillereiden sumentama ajatus ei ole ihan parhaimmillaan.