Anteeksi nyt kun tänään olen vähän hyökkäämällä tuulella ja syytteen kaikkia trolleiksi. Päättäjäsipäivät on vaan niin raskaita kun minut pakotettiin sairaseläkkeelle opettajan toimesta juuri kun olin saatua kokonaisen vuosikurssin automekaaanikkoja erikoistumaan Toyotan korjaamiseen. Tänään en pääse jakamaan jakamaan arvoanoja Toyotatietoudesta, mutta onneksi on suomi24-palsta.
Anteeksnyt
Toyopettaja
3120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin ja onneksi on oma Corolla lämpimässä autotallissa. Olen purkanut sen osiin ja koonnut taas, muutaman kerran.
Usein olen miettinyt että olisiko suhteeni Toyotaan niin intohimoinen jos äitiä ja myöhemmin myös minua pamputtanut mies - ainoa, vaikkakin epäterve ja hyväksikäyttävähyväksikäyttäjä miehen malli mikä minulla koskaa on ollut- ei olisi ollut toyotamiehiä.
Sorry painovirheet, olen vähän juonut. Sorry myös skodapalstaöaisiöle. Kun kirjoittelen sinne aika paljon silloin Kun toyitapalstalla on hilajisyam