Mulla on nyt viikon aikana suunilleen 5 päivänä vuotanut vasen silmä. Se on vain yhtäkkiä alkanut vuotaa sisätiloissa ja ulkona. Olen 13-vuotias ja en sairastu helpolla mihinkään. Tietääkö joku mikä minulla voisi olla?
Vasen silmä vuotaa!
Vasensilmä
1
131
Vastaukset
- miks.silmäin.vuotaa
Minunkin vasensilmäni on vuotanut jo pari vuotta. Minua nuoremmalla miehellä tuo sama harmittava vaiva, Se sanoo sitä tulvimiseksi.
Jos ikäsi on 13. en osaa sanoa mistä tuo voisi johtua. Nyt silmälääkäri suositteee kaihileikkausta juuri tuohon vuotavaan vasempaan silmään. Olen 45v.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746334MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415408Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.614264NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734132Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja673891Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.741218- 3271092
- 601050
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32870Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62821