Kertokaa kokemuksia hoetellissa olleet?
Sun Park Aramis
Zzxxzzrr
4
222
Vastaukset
- SiinäPääkohdat
Join parvekkeella joka päivä hieman viskiä ja kaljaa.
Akkaa panin viikon aikana 2 x.- Zzxxzzrr
Kiitos kun jaoit tämän tiedon, vaikutat todella fiksulta ja ystävälliseltä ihmiseltä. Mukava kuulla että akkaa panit viikon aikana 2x ja viski ja kalja maistui. Kysymykseeni itse hotellista et sitten osannut vastata.
- KokemuksiaRikkaampi
Niin. Nämä asiat tapahtuivat siis kyseisessä hotellissa. Aloittaja kysyi juuri kokemuksia.
- Zzxxzzrr
Vai niin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713338
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541879Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471819Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591714- 771594
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411540Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811389The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201278- 1581152
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251135