Kertokaa kokemuksia millainen hotelli on? Entä sen läheisyydessä olevat hyvät ruokapaikat? Onko rantapyyhkeet saatavilla hotellista? Kaikki plussat ja miinukset ovat tervetulleita.
Cretan Dream Royal
ISSO
2271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Erittäin mukava hotelli . Hotellilta kun lähtee vasemmalle noin kolmesataa metriä eka taverna kadun kulmassa on palvelultaan ja ruoaltaan erinomainen.Mutta sieltä päin löytyy muitakin hyviä ruokapaikkoja.
Haniaan pääsee helposti kun menee hotellin eteen bussipysäkille tai jos haluaa taksin niin sama paikka.Uimaranta on hiekkarantaa kun vaan katsoo kohdan missä ei ole isoja kiviä.Kokonaisuutena loistava.Pikkolo on vastassa ottamassa laukut kun nouset lentokenttä bussista . Rantapyyhkeitä en muista kun otetaan aina kotoota huonoimmat pyyhkeet laukun täytteeksi ja niitä voi sitten käyttää viimeisenä iltana jos on yölento ja heittä sitten pois. Sieltä kyllä voi ostaa edullisesti laadukkaan pyyhkeen ja myö kyllä pari ostettiinkin.Plussaa oli rauhallisuus niin hotellissa kuin uima-altaallakin joka on tosi hieno.Palvelu oli tosiaankin ystävällista.Miinuksia ei ollut yhtään.
Kiitoksia paljon. Mukava kuulla että meidän valintamme on saattanut osua "oikeaan". Kiitos.