Jotkut ovat mainostaneet huonosti menestynyttä palloilujoukkuetta kaupungin tärkeimmäksi brändiksi. Ei se ole vaan Cranes, Ruukki ja Polarpak on.
Tunnetuin brändi tosin on Sunny Car Center.
Tunnetuin brändi tosin on Sunny Car Center.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kh puheenjohtaja on tällä hetkellä kallein brändimme.
Nuorisotyöttömyys Tapahtumapuistossa ei liene ihan etusijalla prijorisaatiossa kun kaupunki työllistää.
Brändi on Kari Ilkkala joka varoitti SCC casesta ja tulee joutumaan SCC käräjille ja tulossa kova tuomio.
Kaveri ei kaiketi kuunnellut itseään.
Brändi on Kari Ilkkala joka varoitti SCC casesta Kok/Dem- ja HPK-Mafioosoja sekä heidän hännystelijöitään ja jotka nyt tulee joutumaan SCC käräjille ja tulossa kova tuomio.
Kok/Dem- ja HPK-Pölhöt eivät kuunnelleet itseään viisaaman Karin viestiä, nyt lankeaa maksun paikka monelle taholle !
Ilkkala ei kuunnellut itse itseään ja nyt tulossa kovatuomion SCC. Käräjät.
Kattokaa Karin lärviä. On kyllä brändiä kulunu. Cheers!
Meillä on nyt semmonen pormestari, että Tamperekin kalpenee. Ihan ilman päätöstä asiasta, siis pormestariudesta. KK-palkka suhteutettuna väkilukuun enemmän, kuin Tampereen pormestarilla.
Että sillälailla se kokoomus kepuloi...
Perziikit kepuloi SCC casessa ja Ilkkala tulee joutumaan käräjille.