mallinkeikkoja hakee kolmikymppinen nainen :)

DanaK

siinäpä se sisältö on, savon alueella mallinkeikkoja haen mikäli on tarjolla valokuvaajia jotka etsivät malleja, enemmän infoa annan mailitse. :) [email protected]

6

509

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DanaK

      Lisään tähän vielä että liikun Savonlinna/Kuopio alueilla eniten. :)
      DanaK

    • kuvaajaaa

      haluat levitellä jalkoja miehille, niinkö?

    • DanaK

      ja sinä olet idioottimainen pentu joka tulee mesoamaan suome24 palstalle, valokuvamllit ei mitään jalkoja levittele, idiootti, se on työtä.

    • DanaK
    • Pielavesj

      Harvoin mummoikäisille on mallintyötä tarjolla. Olet 15 vuotta myöhässä.

    • Anonyymi

      Helsingissä kytee Venäläisvalloituksen siemen. Kaupungissa on piilossa venäläistiedustelijoita ja mahdollisesti jopa vihreitä miehiä valmiudessa.

      He kartoittavat Suomalaisten mielipiteitä ja koittavat saada Suomalaisia värvättyä riveihinsä. Tämä onnistuu varsinkin vasemmiston keskuudessa kuten odottaa saattaakin. Hyväntekeväisyysjärjestöissä työskentelee näitä värvättyjä sekä värvääjiä.

      Esimerkkinä on vammaisjärjestöjä sekä kansainvälinen ihmisoikeusjärjestö. Värvääminen on julmaa ja keinoja ei kaihdeta. Apuna käytetetään huumausaineita. Psykedeelisillä huumeilla pyritään muuttamaan ihmisen tajunnan tilaa ja muuttamaan hänen ajatusmaailmaansa ja jopa persoonaa toiseen suuntaan.

      Krimin valloitus on suoritettu aikanaan samalla tavalla niinsanottujen öljymiesten toimesta. Öljymiehillä viitataan henkilöihin jotka psykedeelisillä huumeilla pyrkivät muokkaamaan ihmisen tajuntaa edellämainitulla tavalla. He ovat tehneet reipasta työtä Helsingissä ja heidän tavoitteenaan on luoda Venäjänsuomalaisista ja Suomalaisista verkosta, joka ottaa pääkaupungin haltuun. Näitä verkostoja todennäköisesti on muuallakin maassa, Jopa Pohjanmaalla ja olen alueella liikkuessani huomannut vihjeitä tällaisesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      127
      10488
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5070
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      2261
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      105
      2078
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      28
      1986
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1621
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1432
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      29
      1114
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      33
      1051
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      987
    Aihe