Koko Suomi kiittää mahtavaa viihdyttävää ja onnittelee nuorekasta daamia.
Paula 70 vee 19.6.2017
9
1639
Vastaukset
- Jucis65
Koko Suomi siis kiittää Viihdyttäjääääää......
- Gillas
Luulin 90 vuotiaaksi.
- Sanonpavaan
Gillas: Elät ilmeisesti eri maailmassa siis. :) Paula näyttää upealta ikäisekseen ja 90-vuotiaat harvemmin tekevät keikkaa tai kävelevät omin avuin.
- JormaHelenaPaulaPekka
Sanonpavaan kirjoitti:
Gillas: Elät ilmeisesti eri maailmassa siis. :) Paula näyttää upealta ikäisekseen ja 90-vuotiaat harvemmin tekevät keikkaa tai kävelevät omin avuin.
Jaa. Mun mielestä Paula näyttää transvestiitiltä.
- llrklnrijm
Koko suomiko?? No ei tarvi yleistää!
- Anonyymi
Mä luulin sitä jo maailman vanhimmaksi ihmiseksi, siis reippasti lähellä 120 vuotta.
- Anonyymi
Viimeisimmästä kuvasta tuli mieleen naapurimaan Silvia, hymy on niin samanlainen kun taas vähän käyty naaman kiristyksessä ja poskipäiden nostatuksessa ja täytössä.
- Anonyymi
Onnea Paula 75-v. tuli täyteen, upeeta ja mahtavaa.
- Anonyymi
Loirin hautajaisissa näytti kaksikymmentä vuotta haudassa maanneena kuningataräidiltä. Joka kuoli 101-vuotiaana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713508
Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m851526Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251259- 1581222
Pitääkö penkeillä hypätä Martina?
Eivätkö puistonpenkit ole istumista varten.Ei niitä kannata liata hyppäämällä koskaa likaantuvat eikä siellä kukaan niit192978- 35971
Erika Vikman diskattiin, tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek https://www.rumba.fi/uut16953Kuinka kauan
Olet ollut kaivattuusi ihastunut/rakastunut? Tajusitko tunteesi heti, vai syventyivätkö ne hitaasti?57832Maikkarin tentti: Orpo jälleen rauhallinen ja erittäin hyvä, myös Purra oli hyvä
Lindtman ja Kaikkonen oli kohtalaisia, sen sijaan punavihreät Koskela ja Virta olivat taas heikkoja. Ja vastustavat jalk91788- 62745