Mulla on pennin_jänis ja olen kouluttanut sen hyvin nöyraksi ja tottelevaiseksi.
Olen syöttänyt sille vain ville-suttua ja se on kasvanut tämän ruoan ansiosta tosi isoksi ja mahtavaksi.
Penni_jänis tottelee minua aina, kun sanon SEISO, niin ponkasee het pystyyn ja on tosi komee ja mahtava.
Jos teitillä muolla on myös pennin_jäniksiä, niin annan niile teidän pennin_jäniksille koulutusta a 100 euroo tunti.
terveisin ainoa oikea aito hassu_tuttuna
Mulla on PENNIN_JÄNIS
hassu__tuttuna
6
142
Vastaukset
- pennin_pupu
Minä taas olen pennin pupu ja aito skepponen.
- gigoloko
Mulla on tonnin penis!!!
- savotarkin
Miul on 2 senttii sinist ja punaist ja sekkii sisäänpäin kiäntynnä.
- possunturaaja
Mie taas oun sianpossunturaaja.
Se possun turaus on tosi upee harrastus!
Suosittelen ehdottomasti kaikille sianpossunturausta!- RovastiV
Tyypillinen skeptikkojen harrastus!
- vegaani
Nuo perkuleen jänikset yrittää aina syödä nuo mun salaatit ja porkkanat, joita viljelen täällä kesämökilläni. Pitäiskö mun hankkii haulikko ja ampuu ne , vai asettaa ansoja ja sit pistää pataan?
Olen vegaani, mutta jänikset on aina harmina, ku nekin on vegaaneja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362250
- 841303
- 561298
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361236- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39894Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122779- 31731
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21582Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565