Hostelli/hotelli/joku muu turvallinen yöpymispaikka Amsterdamissa. Etsin kokemusperäistä tietoa. Hakukoneilla kyllä löytyy kaikenlaista. Aika: syyskuussa noin viikko. keskustan tuntumassa tai voisi olla kilometri keskustasta. Myös kauempana olevia voi harkita, jos on ratikka tai muu kulkuyhteys keskustaan. Max 3* hotlat voisi tulla kysymykseen.
Onko kellään antaa suosituksia?
yöpymispaikka Amsterdamista
amsterrrrrdamiin
1
1262
Vastaukset
- Klompen
Hotel Gerstekorrel, noin kilsan-parin päässä Rautatieasemalta, omistaja suomalainen. Turvallinen, vaikka Punaisten Lyhtyjen alue ei kovin kaukana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161