Onko kenelläkään tietoa mikä homeopatinen/luontaistuote tehoaa nenäpunkkeihin? Olen joskus kuullut mutten enää muista nimeä.
Homeopatinen lääke nenäpunkkiin
6
1576
Vastaukset
Ota hanasta vettä. Se on yhtä tehokasta kuin mikä hyvänsä homeopattinen lääke.
- SiihenOlisiOikeakinLääke
Voi kukat auttaa, puristat niistä sitä maitoa noin 5-10dl ja laitat sitten sitä oman ruuan joukkoon. Kun olet varma, että tuote on vaikuttanut menet koiran lähelle ja puhaltelet noin 120-150cm:n päästä kohti koiran kuonoa, punkin pitäisi itse ryömiä ulos, toista tarvittaessa.
Onneksi meidän koirat on nenäpunkeilta välttynyt tähän mennessä. Ikävä vaiva. Joten kokemusta ei ole suoranaisesti. Mutta homeopaattista sulfuria 6-12 käytetään noihin.
- nenäpunkki
Homeopaatti Camilla Helströmillä on on sama lääke koirien nenäpunkkeihin ja ihmisten satiaisiin.
- nenäpunkit
Homeopaatti Camilla Helströmin sama lääke sopii koirien nenäpunkin ja ihmisten satiaisten hoitoon.
- koiratäti
Mistä tiedät,että koirallasi on yleensä nenäpunkki? Omia diagnooseja ei kannata tehdä ja koira voi niistää ja ryystää ihan pölystä nenässä yms.Homeopaattiset litkut on yhtä tyhjän kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1204540Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv662619Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91146- 66872
- 21853
- 41835
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu120833Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N67807Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789