Onko kellään tietoa ko. hotellista ? Onko ilmastointia mahdollisuus saada koko päiväksi ? Näillä helteillä tuntuu hurjalta jos vain yöaikaan. Kaikki muukin tieto olisi mukava kuulla. Samoin hyvät ruokapaikat ja muut hyvät jutut Rethynomissa
Ideon hotelli Rethynomissa Kreetalla
5
240
Vastaukset
- oikeisiin_olosuhteisiin
Miksi menet kuumaan ilmanalaan, jos olet jääkaappi "ihmisiä"?
Nyt olisi lapissa vielä lunta ja järjet jäässsä.- mitäiloa
Järjet jäässä:) mielenkiinnosta,miksi haluat ottaa osaa lämpimien maiden keskusteluun. Kerro rehellisesti,sillä kukaan ei sinua tunnista ja saat myös sympatiaa tilanteessasi.
- ILoveIdeon
Ideon minun mieleni. Erittäin hyvällä paikalla. Suomalaisille ei vain tahdo herua merinäköalapaikkoja. Nii ja hotellin takana aukeaa vanha kaupunki. Jos menisin 4. kerran Rethymnoniin, menisin ilman muuta Ideoniin.
- kokopäivänviileenä
Miksi et saa ilmastointia koko päiväksi? Itellä ollu ihan joka paikassa kaukari, josta saa päälle, millo haluaa...
- juhlija
hotellissa säästetään sähköä:( valtion toiveesta :) eli on aamupäivällä ja iltapäivällä poissa käytöstä. No onneksi kaikista kovemmat helteet ovat nyt jo normalisoituneet. Vielä viime hetken vinkkejä odottaisin ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1703303
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541869Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471819Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591714- 771594
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411520Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811389The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201278- 1581142
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251125