Tyttöystävää 00-03

Moi. Joo tää saattaa olla vähän säälittävää mutta silti. Etsin mukavaa tyttöä seuraksi ja ehkäpä parisuhteeseen jos kemiat on oikeet. Mieluiten Nurmijärvi-Klaukkala-Rajamäki-Hyvinkää alueelta. Itse olen pian kuusitoista täyttävä nuorimies rajamäeltä
3326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olin aluks et kuulostaa hyvältä, mut sit mainitsit rajamäen...

Äänestä
  • Mitä tällä tarkoitat. Mitä vikaa rajamäessä?

    Äänestä

Miten niin saattaa olla säälittävää? Siis selkeää häviäjän, reppanan, epäonnistujan vonkaamista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kohta16 kirjoitti:

Moi. Joo tää saattaa olla vähän säälittävää mutta silti. Etsin mukavaa tyttöä seuraksi ja ehkäpä parisuhteeseen jos kemiat on oikeet. Mieluiten Nurmijärvi-Klaukkala-Rajamäki-Hyvinkää alueelta. Itse olen pian kuusitoista täyttävä nuorimies rajamäeltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu