kuka ajelee jämsässä valkoisella limusiinilla..onko jämsäläinen?muutamana päivänä on keskustassa näkynyt.parrakas mies näkyy ajavan.voiko sitä vuokrata?kuka tietää..
jämsän limusiini
rikasnainen
192407
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Onko "se" tullut takasin????
puhuivat kylillä että joku Henkka ajelis semmoisella..
Voisi olla kiinnostunut ihan itse ja vaikka ottaa rekkarit muistiin ja tsiigaa sieltä Trafin
kautta , vaikka aluksi . Voi vittu kun kiinnostaa ihan oikeeesti ketä ajelee ja millä.
Pienet on kuviot , valitettavasti.
kukakohan ajelee sinisellä Toyotalla... ??? Vieläpä corolla taitaa olla...
Kuka oli hän, joka ajoi punaisella polkupyöröllä ? Äkkiä tietoa kehään.
Entäs kuka ajoi punaisella jaguaarilla????
Jerry cotton
Mä ajoin kans toyotalla salaa , jämsässä.
En tuu enää, jos jään vaikka kiinni.
Kuka ajaa Fordilla.? Harmaa focus se on. Onko kuski, tuo näyttävä blondi, paikkakuntalainen? Saakoon sitä blondia vuokrat?
Onko Oksanen tullut takaisin Jämpsään tekee bisnestä?
Kuka ajaa mustalla Nissanin urheiluautolla ja polttaa kumia? Saako hänen pärstäänsä vuokrata nyrkkeilysäkiksi?
eikö hulkkiossa muuten asiakkaita käy. riski olla tehtaalla töissä ja pitää kahvioo ja ostaa limusine.
Tässä lauseessa ei taida mikään pitää paikkaansa!!
"eikö hulkkiossa muuten asiakkaita käy. riski olla tehtaalla töissä ja pitää kahvioo ja ostaa limusine. "
minun tietääkseni Henkka ei omista kahvioo..tehtaalla se on töissä ja osti limusiinin harratus mielessä.
Täällä auvilassa pari mielenterveys potilasta polttaa kumia bemarilla aamu viideltä ja pari potilasta ryyppää joka päivä!
Menkää nyt jo muualle polttamaan sitä kumia ja ryyppäämään. Käykää välillä vaikka mielenterveystoimistossa ja A-klinikalla.
on, nimeä en kerro
Tosi hienoo, et täällä on jollain limusiini. Ei niitä vain jokaisella paikkakunnalla ole. Vain parhailla on.
Höh, niitä pitkiä raatoja saa nykyään melkein ilmaiseksi, kun ei niitä kukaan täysjärkinen välitä ostaa.