Onko kokemuksia?
Lidlin dvd -aihiot
3
793
Vastaukset
Ostaa Lidlistä eikä mistään muustakaan"tavallisesta"kaupasta.Mene vaikka www.verkkokauppa.com sivuille ja sieltä suoratoimitustuotteet sivuille.Sieltä löytyy paljon edullisemmin.Tosin esim.Saksasta nettikaupasta suoraan tilaamalla vielä paljon edullisemmin.100 levyä n.30 euroa ja postikulut päälle!
- Lefa1
Minulla on kokemuksia vain Lidlin -R levyistä. Ainakaan Vaasasta en ole halvempia löytänyt, ja hyvin ovat kaikki toimineet niin JVC:n tallentavassa kuin naapurin tietokoneessa ja toistavassa. Tietysti ulkomailta voi saada paljonkin halvempia, mutta kun Lidl on nurkan takana, sieltä on helppo hakea 5 kpl/10 euroa. Eikä tarvitse kaikkia vi**n kansioita ja bokseja, kun levyt ovat koteloissa ja sopivan kokoisissa laatikoissa, jotka voi pinota hyllyyn kuin kirjat ikään. Olen tallentanut parin kuukauden aikana n. 60 levyä, eikä yksikään ole nikotellut.
- viimeviikolla
eka laatikko toimi ihan täydestä kaikki 5 levyä.
Toisen laatikon levyistä 2 ei suostunut toimimaan.
Lidl ei varmaan anna takuuta levyille.
Halvempia ne kyllä on, kun marketti pyytää 4 € kappaleelta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.327027- 424321
- 243705
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1843440- 122487
- 302445
- 432084
- 262034
- 1641983
- 1051402