Käytin Photobucketia yli 12 vuotta mutta nyt heillä iski sikamainen ahneus päälle eikä ilmaisella versiolla saa enää linkitettyä kuvia nettifoorumeille, pyydetty hinta on niin törkeän kallis ettei sitä voi edes harkita. Tilalle pitäisi löytää joku muu palvelu.
Ehdotuksia?
Jos on aivan välttämätöntä maksaa tästä palvelusta niin suosin Suomalaista palvelua jos on kohtuullinen hinta ja kaipa kuvat ilmanmuuta näkyvät ulkomaisillakin foorumeilla.
Ilmaisia kuvienjakopalveluja?
kuvia.foorumeille
0
97
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774642- 1801937
- 1241620
- 1321176
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161111- 351046
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848