Etsin mukavaa, avointa, luotettavaa ja iloista yksinhuoltajaa tai perhettä jos voitaisi joskus auttaa toisiamme lapsen hoidossa :) Minulla 3-vuotias poika.
Tarvitsisin vain silloin tällöin hoitajaa, en välttämättä säännöllisesti. Esimerkiksi tunti pari joskus tai viikonloppuna pidempään. Meillä kaksi kissaa joten olethan eläinrakas :)
Etsin silloin tällöin lapsenhoitoa
Superäiti
1
202
Vastaukset
- Superäiti
Olemme siis Vantaalla, Tikkurilan lähellä, unohtui mainita
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614188KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1122731Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452232Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291883- 241843
- 281556
- 171400
- 651310
- 1321270
- 311178