Seuraa kesälomalaiselle Helsingissä.

Gloria-60

Hei!

Saisiko melkein kuusikymppinen nainen kesälomalle seuraa Helsingistä? Kesälomani alkoi jo ja kestää heinäkuun loppuun. Olisi kiva tehdä asioita kaksin. Jos omistaisit vaikkapa auton, pääsisi kauemmas ja viihdyn vesilläkin. Itselläni ei ole valitettavasti muuta tarjottavaa kuin pyöräilyseura ja viihtyminen merenrannalla. En tupakoi enkä liiemmin käytä alkoholia. Luonteeltani olen peruspositiivinen ja pyrin viihtymään seurassa kuin seurassa. En siis etsi kapakkaseuraa. :)

Heinäkuussa tapahtuu paljon, kokisimmeko asioita yhdessä?

4

438

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lomamies8

      Miten olisi Elokuu? silloin sinulla olisi aktiivinen 47 vuotias mies seuralaiseksi. Pääsisit mukaan viettämään mökkilomaa Uudenmaan saaristossa, pääsisit kalastelemaan, metsälenkille, nautiskella takkatulesta ja nuotion äärellä hyvä ruoan kanssa. Niin jos kiinnostaa voin näpytellä vielä kitaralla iltamusiikkia sinulle.

      • Gloria-60

        Elokuussa olen jälleen tössä ja en taida osata olla puuma elokuussakaan :) Kiitos sinulle kivasta vastauksestasi, kaikki tuo kuulostaa upealle. Toivottavasti löydät kaverin mukaasi.


    • Gloria-60

      Voisitko näpytellä minua myös?

      • Gloria-60

        Ihan näpytellä?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      151
      1883
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1786
    3. Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma

      Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va
      Joensuu
      39
      1614
    4. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      196
      1218
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      94
      1215
    6. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      85
      1178
    7. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      358
      1024
    8. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      62
      879
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      831
    10. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      50
      826
    Aihe