Autotallin lattia

Talomme lattianliippaajat suosittelivat autotallimme lattiapinnotteeksi jotakin Mastertopin tuotetta, joka sirotellaan betonin pintaan liippauksen yhteydessä. Onko kenelläkään tietoa mistä Mastertopin tuotteesta on kyse ja mitähän ko. aine maksaa
2902
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

autotalliin liipattiin tuo pinnoite ja väri, masteriksi sitä sanoivat ja kustansi muistaakseni parisataa mutta ei tarvi tehdä sille ikinä enää mitään, maalata tai laapata, pitäisi kestää nastarenkaat ja kakrut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoakaipaava kirjoitti:

Talomme lattianliippaajat suosittelivat autotallimme lattiapinnotteeksi jotakin Mastertopin tuotetta, joka sirotellaan betonin pintaan liippauksen yhteydessä. Onko kenelläkään tietoa mistä Mastertopin tuotteesta on kyse ja mitähän ko. aine maksaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu