suomen vasemmisto hampurissa

ei suoranaisesti keuruun juttuja
hampuri osittain kuin sotatilan jäjiltä
vihervasureiden suvaitsevaisuutta?

Suomen Vasemmistonuoret ilmoittavat sivuillaan lähteneen Hampuriin mellakoimaan
https://pt-media.org/2017/07/08/suomen-vasemmistonuoret-ilmoittavat-sivuillaan-lahteneen-hampuriin-mellakoimaan/
9312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Eikös nyt pitäisi polliisin ylipäällikön Kolehmaisen nostaa oikeudessa kanne vasemmistonuorten yhdistyksen lopettamiseksi!

Äänestä
  • Kommunistit ja heidän peitejärjestönsä, ns. viherpunavasemmisto, mellakoi ja harjoittaa tuhoisaa vandalismia niin kotimaassa kuin ulkomaillakin mutta poliisi ja sen poliittista ohjausta harjoittava Kokoomus eivät eväänsä heilauta. Sen sijaan poliisi, poliittisessa ohjauksessa, on äärimmäisen kiinnostunut lakkauttamaan sellaisenkin yhdistyksen, jota ei ole edes olemassa,muka yhteiskunnalle vaarallisena. Samaan aikaan viherpunaäärivasemmisto saa olla kuin herran kukkarossa vieläpä valtion rahottamana ja poliisin suojelemana. Oi aikoja oi tapoja.

    Äänestä

Kannatetaan!

Äänestä

Vasemmiston paskaloiseläteillä on hyvin aikaa reissailla ja riehua, kun ei ole työkiireitä eikä muitakaan velvollisuuksia.

Äänestä

Juu ei juuri liity Keuruuseen. Sen verran oli asiaa.

Äänestä
  • Sää oot tainnut suvakki ymmärtää tän foorumin väärin. Tosin se ei ole mikään uutinen, koska suvakki! Ahahahahaha haahah ehehhah heh

    Äänestä

  • Ei kyllä mää oon ymmärtäny tän foorumin ihan oikein. Jostain syystä joka keskustelussa on vain suvakki-rasisti-suvakki-rasistia. En vain itse sellaista ymmärrä kun kiinnostaa muutkin asiat.

    Äänestä

Ihan+kuin+joku+inisisi?+Ai+niin,+se+on+5%+kannatuksen+persu.+Ei+oikein+tahdo+enää+kuulla..

Äänestä
  • Ja tässä suvakki näyttää tyhmyytensä toistamiseen.. aah ahahh heh hahha heheheheheh hahah.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anarkomake kirjoitti:

ei suoranaisesti keuruun juttuja
hampuri osittain kuin sotatilan jäjiltä
vihervasureiden suvaitsevaisuutta?

Suomen Vasemmistonuoret ilmoittavat sivuillaan lähteneen Hampuriin mellakoimaan
https://pt-media.org/2017/07/08/suomen-vasemmistonuoret-ilmoittavat-sivuillaan-lahteneen-hampuriin-mellakoimaan/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu