Vähän suunnnittelin keikkaa pekingiin lokakuun lopulle ja rupesin varaamaan lentoja, finskin sivut heittivät jollekkin beta sivustolle. Helsingistä olisi päässyt suoraan pekingiin, vaikka sivusto tarjosi myös välilaskullisia lentoja. Takaisin olisi pitänyt lentää hong kongin kautta. Siis aikuisten oikeesti ainakin 4-tuntia lisää lentoaikaa ja odottelua honkkarin kentällä. Ei kele, jos tuo on totta niin saavat pitää tunkkinsa. Jos homma menee moiseksi, niin pitää lennellä tulevaisuudessa tukholman kautta air chinalla. Pitää vielä tarkastaa homma pöytäkoneella, olisiko tuossa beta ohjelmassa ollut joku virhe.
Vastaukset 3
- Pekingiin2017
Pöytäkoneella homma toimi ihan normaalisti, eikä tarjonnut lentoja pekingiin honkkarin kautta. Puhelimen kautta homma ei onnistu, sivustot toimii ihan miten sattuu. Ei kyllä ole hyvää mainosta jos puhelimen kautta sivustot pelaa miten sattuu, oli jo lähellä että menin ostamaan liput air chinalta.
- kysymys_sinulle
Mitä kautta lennät Air Chinalla?
- pekingiin2017
kysymys_sinulle kirjoitti:
Mitä kautta lennät Air Chinalla?
Minä haluan mielellään suoran lennon, vaikka air chinalla pääsee tukholman kautta halvemmalla. Katsoin noita hintoja ja tukholman kautta lentäen liput olisi maksanut vain 412e, aika sika halvat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502