Onko ihan okei, että Talkoissa eräs emäntä kiroaa /noituu /äyskii? Luulee olevansa ylempänä muita. Ei antanut hyvää kuvaa kyllä pesäpallo turisteille : D
Myötähäppee
leiri2017
8532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Millä koululla tämmöistä tapahtui?
No miksei ole ok? Pitäähän sitä olla määrätietoinen ja koittaa vähän olla pomokin eikä se ole keneltäkään pois jos ei sitten kaikki muut ole jotain vasemmistolaisia spedejä..
Kannattaisi heti videoida sellainen käytös ja viedä vastuuhenkilöille tiedoksi.
Kun tää kiroilija ottaa ite videoita ja nauhoittaa keskusteluja. Toissa keväänä oli juutuubissa pätkä pysäköintialueelta, kun järkkärit terrorisoi karavaanareita. Karavaanari oli tunnistettavissa. Ihme, ettei kukaan tehnyt poliisille ilmoitusta, oli sen verta törkeetä.
Ikävää, jos näin on tapahtunut. Mikä lie sitten totuus, pitäisi selvittää sekin. Tuo viimeisin on sekavaa sepustusta jotenkin ,"toissa keväänä" otti silmään. Mistäpä tilaisuudesta silloin on ollut kysymys, tuskin tenavaleiristä?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA. OLIPA HYVÄ JUTTU.
Kuoliko tukehtunut ja haudattiin. Omaisten läsnä ollessa , vai oliko isompikin saattojoukko?
Sotkamon keittiöillä ja siivouksessa ihan kaikki on okei 😀