Olen tällä hetkellä armeijassa, joten asunto 52,5 neliötä olisi käytössässi ainakin arkipäivinä.
Olosuhteiden äkillisen muutoksen vuoksi myös 4 kpl kissoja jäi ilman hoitajaa.
Jos tunnet kykeneväsi muuttamaan yllämainituista tiedoista huolimatta, ota reippaasti yhteyttä.
Asunto sijaitsee hyvien yhteyksien sekä palveluiden äärellä.
Hakusessa eläinrakas kämppis kaksioon Myyrmäkeen.
3
341
Vastaukset
Asunnosta ei tarvitse viikonloppuisin lomillani ollessa poistua. Vuokra aika 6kk/1v. kaikki vaihtoehdot huomioidaan. Hinnastakin voidaan neuvotella.
- Etsinasuntoa
Moikka! Etsin asuntoa/kämppistä koska mulla alkaa opiskelut ihan pian, 16.8 Helsingissä. oon 19-vuotias tyttö ja kiinnostuin tästä sun asuntoilmotuksestas. Voitas vaikka vaihtaa sähköpostit niin laitan sulle vähän tarkemmin tietoa mun tilanteesta?
Asunto on nyt saanut vuokralaisen. Kiitos kaikille mielenkiinnosta,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609201IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3106412Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661460Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61341- 1091121
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.831092Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut68937Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43818Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23726MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708